Hakkımızda

2006 yılı bizim için doğum yılı. Uzun yıllar kamu ve özel sektör tecrübesine sahip ve konularında uzman kişilerden oluşan ekibimiz danışmanlık, denetim ve eğitim hizmet başlıkları altında Türk Sanayi’ne destek hizmetler vermek ve global entegrasyona ve sürdürülebilir karlılığa katkı sağlamak için bir araya geldik. Zamanın gerekleri doğrultusunda hizmet yelpazemiz ve ortaklık yapımızda önemli değişimler oldu. Ege merkezi ile başlayan hizmetlerimiz zaman içerisinde Türkiye’ye oradan da dünyaya açıldı. Yabancı ortaklarımızla uluslararası proje deneyimlerimiz arttı. 25 yılı aşan tecrübemizle Türkiye başta olmak üzere Amerika, Avrupa ve Körfez Ülkeleri bölgesinde hizmet üreten ve ana faaliyet konusu Yönetim Danışmanlığı olan bir kuruluş haline geldik. KOBİ’lerin sürüdürülebilir, rekabet, kalite ve karlılığı ile ilgili çok sayıda projeyi başarı ile tamamladık. Halen Türkiye ve Dünya’da önemli sayıda danışmanlık ve eğitim projesini kurduğumuz yerel ve global network’ler üzerinden ve uzman danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz ile sürdürüyoruz.

Yönetim Danışmanlığı, Teknik Danışmanlık, Kurumsal Eğitim ve Denetim Hizmetleri ile işletmeleri rekabette öne çıkaracak ve geleceğin işletmeleri haline getirecek özgün modellerimizle iddia sahibi tüm KOBİ ve Holding Şirketleri’ne katma değer sağlamak en öncelikli hedefimiz. Bu amaçla diğer bireysel ve kurumsal danışmanlara da rol model oluşturarak Türkiye Yönetim Danışmanlığı sektörünün gelişiminde önemli bir katkı sağladığımızı ifade edebiliriz. Şirket ortaklarımız ve network’ümüz içinde yeralan pek çok uzman danışman ile birlikte Türkiye’de kurulu bulunan Yönetim Danışmanları Dernek’lerinin üyesiyiz.

2007'den beri birlikteyiz

Kısa Kısa...

Siz süreçlerinizi yönetirken, Biz, size destek hizmetler veririz…

Parolamız Krizlerle karşılaşmadan rotayı güvenli hale getirmek

Ne Yapıyoruz? Kurumsal veya Bireysel ihtiyaçlarınızı analiz ediyoruz. Mevcut durumunuz ile varmak istediğiniz nokta arasındaki en kısa ve güvenli yolu çiziyoruz. Siz geleceğe hazırlanırken, biz ilk seferde ve tam zamanında hizmet anlayışımızla, zamandan ve maliyetlerden tasarruf sağlama ilkemizden asla taviz vermiyoruz.

Metodumuz Analiz sonrasında ihtiyaç duyulan bilgi ve deneyimi aktarmak ve eğitimi sağlamak

Davranış Modelimiz Size işinizi öğretmek değil! İşinizi yönetirken ihtiyaç duyacağınız güvenli usülleri ve araçları kullanımınıza sunmak ve ortak aklın sinerjisini yaratmak

 

Etik Değerlerimiz

Müşterilerimiz ile empatik bir ilişki kurmaya ve problemleri onların bakış açısıyla görmeye özen gösteririz. Müşterilerimizin ihtiyacını iyice anlayıp ve detaylıca analiz etmeden önce hizmet sağlama teklifinde bulunmayız. Daima ihtiyaca uygun ve özgün çözüm önerisinde bulunur, kuruluşları kalıplara uydurmaya çalışmayız. Hizmet/Çözüm konusunda yanıltıcı bilgi vermekten kaçınır, uzmanlık / beceri kapsamımız haricinde hizmet sağlama teklifinde bulunmayız.

Hizmetlerimiz hakkında yanıltıcı olmayan bir fiyat politikası izliyoruz. Basit, anlaşılır ve uygun şartlar altında kıyaslanabilir. Rekabet içerisinde olduğumuz tüm meslektaşlarımızın hizmet alanlarında meslek etiğine uygun hareket etmeğe özen gösteririz. Fiyat bazlı rekabete fırsat verecek yaklaşımlardan kaçınırız. Çünkü neticede görüyoruz ki, müşterilerimiz hizmet anlayışımız doğrultusunda tercihini bizden yana kullanmaktadır.

doğru-yanlış

Ekibimizden biri olsa dahi kurum olarak danışmanlık imaj ve saygınlığına zarar verecek yaklaşımlara asla izin vermiyoruz. Başladığı Danışmanlık Projesi’ni tam zamanında tamamlamak için gerekli tedbirleri alırız. Gerekli hallerde, maliyetine bakmaksızın ekipteki uzman sayısını artırmaktan asla çekinmeyiz. Proje taahhütlerine uyum hassas değerlerimizdendir.

Tüm ekip üyelerimiz faaliyet konusu ile ilgili güncel bilgiyi, gelişimine katkı sağlayacak eğitim ve seminerleri takip etmektedir. Değişen dünyayı anlamak ve gereklerini yerine getirmek en başta bizlerin sorumluluğudur.